Meltemin.papucu olarak ayakkabı serüvenine 2019 yılında ANKARADA home ofis olarak  başlangıç yaptık. 2021 yılında İZMİR IŞIKKENT Ayakkabıcılar Sitesinde E Ticaret SATIŞI olarak depo ve ofisimiz ile ayakkabı dünyasına yenilikçi bir soluk getirmek için sizlerle buluştuk. Aynı süreçte yenilikçi adımları herkes atsın istedik ve e-ticaret sitemizi sizler için hizmetinize sunduk. Marka serüvenimizde bizlere yol arkadaşı olan Trendyol n11 Hepsi burada online e-ticaret siteleri ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam ettik.

Dünyada ayakkabı modasını takip ederek ve esinlenerek kadınların kendilerine özgü ve yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı bir kadın kalkınmacı olarak  amaçladık. İtalyan stil, değişik tarz ve kalıplarımızı atölyelerimizde ürettirerek sezonun en gözde ve şık modellerini tercih eden siz değerli müşterilerimize kapılarımızı açtık.

 

"Tarzınız modaya değil,moda tarzınıza ayak uydursun istedik ve bu amaçla sizlerin de kendinizi bulabileceğiniz kalite,yerli üretim ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlere siz istediğiniz sürece hizmet vermeye devam etmeyi sürdüreceğiz."

 

 

 

 

Çerez Kullanımı